Бренди

Якісне та економне будівництво з блоком 2 NF!

Якісне та економне будівництво з блоком 2 NF!

Обираючи матеріал для будівництва, кожен із нас прагне знайти золоту середину між якісним та недорогим матеріалом. Будівельна промисловість, на сьогоднішній день, пропонує великий асортимент матеріалів для будівництва, що значно ускладнює вибір покупцю. Рядова цегла, керамічні блоки, піно- та газоблоки, ракушняк, тощо… безліч виробників, величезна кількість товарів з різними характеристиками та цінами, з поміж яких потрібно обрати найоптимальніший.

  Якщо зважати на міцність матеріалів та строк служби, то відразу можна відмовитися від піно- та газоблоків та ракушняка, оскільки марка цих виробів ледве перевищує М35, вологопоглинання досягає 30%, а морозостійкість вимірюється 25-ма циклами замерзання-розмерзання.  Це говорить про те, що такі матеріали підходять лише для одноповерхового будівництва та не здатні витримувати навантаження перекриттів та особливості клімату (високу вологість). Ціна даних матеріалів є дешевшою, однак строк служби будівлі з них є невисоким (40-50 років), а вартість будівлі при продажі теж значно нижча.

     Більш традиційним матеріалом для зведення будівель завжди залишалася цегла. Маючи марку міцності М100, вологопоглинання до 16% та морозостійкість не менше 50-ти циклів, цегла ідеально підходить для будівель будь-якої поверховості та здатна витримувати природні навантаження. Строк служби будівлі з цегли набагато більший (щонайменше 80 років).  Також перевагою є природне походження матеріалу (глини) та його екологічність. Однак ціна є дещо вищою, ніж ціна на бетони та ракушняк.

     Задля здешевлення будівництва з цегли, заводи-виробники налагодили випуск керамічного блоку 2 NF, який заміняє одразу 2 цеглини з 8мм. швом між ними(розміри 250х120х138мм.). Це дає змогу вдвічі зменшити розхід цементного розчину чи клею, а також вартість кладочних робіт, оскільки вона приблизно дорівнюватиме вартості кладки однієї цеглини. Рівність геометричніх форм також є додатковою перевагою, адже товщина штукатурного шару не перевищуватиме 10мм. Керамічній блок 2 NF має марку M125-150 (підтверджену сертифікатом відповідності), вологопоглинання до 14% та морозостійкість 50 циклів. Також, завдяки наявності пустот всередині, будівля буде набагато теплішою, а навантаження на фундамент – меншим.

     З огляду на ряд таких переваг, керамічний блок 2NF найоптимальніше підходить, як матеріал для будівництва. Саме блок 2 NF дасть змогу збудувати міцні, надійні та теплі стіни, які служитимуть не одному поколінню!