Бренди

Декоративна цегла в інтер'єрі

Декоративна цегла в інтер'єрі

            Напевно, важко уявити більш традиційний будівельний матеріал, аніж цегла. Однак, асоціюється вона в основному лише з капітальним будівництвом, зовнішніми роботами, але аж ніяк з інтер’єром. А даремно!

            Сучасні тенденції в оформленні інтер’єрів характеризуються широким застосуванням декоративної цегли ручної формовки у облаштуванні внутрішнього простору оселі, офісу, ресторану чи будь-якого іншого приміщення. Різноманітність фактур та кольорів даного матеріалу дозволяє створити неповторні класичні стилі кантрі та прованс, а також ультрасучасні хай-тек та лофт. Тобто сформувати ексклюзивний дизайн та атмосферу цілковитого затишку. Цегла ручної формовки ідеально гармонує з натуральним деревом, шкірою, кованими виробами, дизайнерськими меблями та будь-яким видом підлоги. Складно собі уявити більш підходящий фон для картини, фотографії, унікального годинника, ніж цегляна кладка. Рельєфна фактура підкреслює витончені форми та гладенькі поверхні предметів – рами картин та «одягнені» в скло фотографії та постери.

            Крім того, хочеться наголосити на таких якостях як екологічність та довговічність матеріалу. Саме тому цегла ручної формовки використовується також для облицювання будівель, фасадів, камінів та елементів оздоблення (колон, арок, сходів).

            Обираючи варіанти для оформлення інтер’єру та екстер’єру варто звернути особливу увагу саме на цеглу ручної формовки, адже саме вона допоможе створити вишуканість та неповторність, подарувати комфорт та затишок, яскраво вирізнитися серед поціновувачів стилю та краси!